Willa Olsza otwiera swoje drewniane drzwi na przyjęcie gości.

 
Willa Olsza jest jednym z tych wyjątkowych miejsc na mapie Zakopanego, które zachowało niepowtarzalny klimat zakopiańskiego międzywojnia. Nazywamy ją willą z prawdziwą góralską duszą  - bo odnajdujemy i czujemy ją w każdej części Olszy.
A wszystko zaczęło się ponad 100 lat temu. Willa została wybudowana w 1919 roku. Czas mijał, w koło zieleniła się trawa, spadały liście, strugi deszczu i promienie słońca mocno doświadczały drewniane bale, a powiew ciepłego halnego wiatru delikatnie je osuszał…
 
…lata później najlepsi zakopiańscy cieśle przebudowali dom tworząc w nim pensjonat.
A my, łącząc tradycję z nowoczesnością, stworzyliśmy dzisiejszy, unikalny klimat Willi Olszy.
 
 

Willa Olsza to jeden z niewielu pensjonatów z prawdziwą zakopiańską historią, klimatem i duszą, który szeroko otwiera ponad stuletnie drzwi, oferując możliwość zakwaterowania w komfortowych apartamentach. Nasza willa, położona nieopodal cichych górskich szlaków i tętniącego życiem centrum Zakopanego, zapewnia naszym gościom nie tylko odpoczynek i relaks, ale pozwala też doświadczyć wyjątkowego klimatu zakopiańskiego międzywojnia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy widokowe, komfortowo urządzone apartamenty. Wystrój i wyposażenie każdego z nich to efekt zamiłowania do góralskiego dziedzictwa i rzeźby.
Jesteśmy przekonani, że chwile spędzone w Willi Olsza będą niezapomniane.

Zobacz galerię

REZERWUJ NOCLEG

ul. Walkosze 18

34-500 Zakopane
---
tel.: +48 530 41 67 41
e-mail: willaolsza@gmail.com
ul. Walkosze 18 |  34-500 Zakopane |  tel.: +48 530 41 67 41